Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-22, 20:37   #2778
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ja miałam podobną sytuację kiedyś w aptece, chciałam jakiś mniej znany suplement, a pani uparcie wmawiała mi że- nawet nie że tego nie mają ale że taki "lek" nie istnieje w końcu za jej plecami ujrzałam to na półce nietęgą miała minę gdy spytałam pokazując palcem "a to za panią to co to jest?" albo panie w drogerii gdzie wcześniej kupiłam coś ciężko dostępnego polskiej firmy, przychodze drugi raz a ta sama pani wmawia mi że czegoś takiego nie ma i nigdy nie było a ja sobie wymyśliłam- co pół roku wcześniej u niej kupowałam trzeba chyba paragony jako dowód zbrodni zachowywać

również nigdy nie byłam u kosmetyczki, u manikiurzystki, fryzjer ze dwa razy w życiu jak byłam mała(nienawidzę jak ktoś robi mi coś przy włosach), a wizażystka dwa razy, raz z kumpelą drugi raz po paru latach na kursie
Ja w swoim sklepie zielarskim raz trafiłam na ekspedienta. Gdy poprosiłam wcierkę Jantar, to stwierdził, że nie ma. Musiałam mu wskazywać półkę, na której stała Ale przeprosił mnie za pomyłkę

Również nie lubię, jak ktoś zaczyna coś robić przy moich włosach. A jako jedyna dziewczynka w rodzinie (wszystkie ciotki miały synów), w dzieciństwie byłam nieustannie narażona na plecenie warkoczy...

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Oooo, Sondrina, dawno cię tu nie było.
Jest tu ktoś różowy?
Wiem, sama się przeraziłam, że ostatnio byłam tu całe wieki temu

Ja jestem różowa
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora