Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-08, 12:18   #3163
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
BU przecież nie odpowiada za decyzje producenta spirytusu. To ray. Dwa: ja też nie używałam, a jak się pojawił to mi się przydał do czyszczenia różnych rzeczy, przemywania kolczykow, płukania butelek, w których chciałam przechowywać kosmetyki.
Po trzecie: i tak całych 50 ml nie zużyjesz. Resztę wylejesz do zlewu?

W ostateczności zawsze możesz też wypić.

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Nie rozumiem, chodzi Ci o to że wcześniej te buteleczki były rzeczywiście powszechnie dostępne?

O matko jestem w coraz wiekszym szoku, myslalam ze na ten tonik idize cala buteleczka tego spirytusu 50 ml, taka jaka wkleili na strone, a teraz widze ze tylko 10 ml ( tak na szybko patrze) , no esktra mam kupować 100 ml bo potrzebuje 10 ml, normalnie DEAL ŻYCIA ;-)

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Do odmierzenia dostajesz pipetkę, długą, bardzo wygodnie i sterylnie się nabiera nawet z dna butelki 100 ml.
Nadal nie mogę zrozumieć chodzenia po 10 sklepach w celu dziwnie rozumianego zaoszczędzenia paru złotych, bo jak napisałam wcześniej spirytus się przydaje do wielu rzeczy, poza kosmetykami. Ale tak myślałam, ze post powstał po to, by kolejny raz dowalić BU i zagadką pozostaje dla mnie (bo kojarzę Cię z nicka), że skoro tyle razy się rozczarowujesz, ba, wkurzasz na Biochemię Urody, to dlaczego wciąż tam zamawiasz???
Testuje produkty BU i nie jestem zadowolona w przeważającej większości, podszedł mi tylko olejek myjący i hydrolat lawendowy. Teraz chcialam przez zime zrobic kurację kwasami, które nie są tak powszechnie dostępne i stwierdziłam że dam jeszcze jedną szansę BU, więc zamówiłam kilka pdoduktów. Nie rozumiem dlaczego do swoich gotowych zestawow nie moga dodac tego alkoholu. No ale wydawalo mi sie ze informacja na stronie brzmi wiarygodnie, ale wklejanie buteleczki ktorej praktycznie nie mozna kupic to dla mnie przekret.

Nie rozumiem dlaczego sie tak dziwisz ze weszlam do 10 sklepow, mieszkam w centrum warszawy, 15 sklepow mijam kiedy ide do pracy spacerem ok. 20 minut, to takie wielkie poswiecenie zeby zajrzec czy nie maja małego spityrusu?
Dla mnie dziwne jest wyrzucanie pieniedzy w błoto, w związku z lenistwem nie pozwalającym na zajrzenie do sklepu, obok którego się i tak przechodzi.
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując