Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-22, 12:51   #917
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość



Ciekawi mnie marka orientana, jestes zadowolona z maski? Kusi mnie ich maska z jedwabnej tkaniny
Powiem szczerze ,że tak sobie...Mają strasznie duże pojemnościowo kosmetyki (maska ma 200 ml, a przysłali mi w listopadzie data ważności chyba sierpień 2013;/), a wystarczy naprawdę troszkę by nawilżyć cerę,więc nie wiem jak miałabym ją zużyć. Co do działania, może faktycznie trochę nawilża, ale skóra po użyciu bardzo się lepi.Po pierwszym zastosowaniu miałam też zaognione policzki, ale potem już to się nie zdarzało.Do tego maska ma intensywnie żywy kolor zielony- nie wiem skąd, ale wydaje mi się ,że z tymi ich składami to trochę ściema,pisałam do nich czym je konserwują,odpisali,że fukozą( o ile sie nie myle) , poprosilam ich o jakies artykuly potwerdzajace własciwosci konserwujace i kontakt sie urwal, a w internecie nie moglam nic znaleźć na ten temat( może źle szukalam?).Także ogółem radze się zastanowić, bo cena 50zł za 200ml to nie jest bardzo dużo, ale na jeden raz taka duża pojemność nie opłaca się.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-02-22 o 12:52
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora