Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 08:25   #3440
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Właśnie za sprawą "karmy dla innych stworzonek" miałam okazję poznać takiego delikwenta osobiście
Kiedyś mój brat opiekował się pająkami kumpla. W zoologicznym skończyły się świerszcze, więc kupił dwa karaluchy, takie w miarę młode jeszcze i kiedy karmił pajączki, jeden obiad mu... uciekł. Oczywiście mordka w kubeł i nic nikomu nie powiedział
Pół roku później było malowanie pokoju, wymiana mebli i tak dalej. No to rozmontowujemy meble, a tam na ścianie siedzi to bydle. Urosło mu się do długości kciuka, do szerokości zresztą też... Mnie sparaliżowało, wycofałam się powoli do drugiego pokoju i rozpłakałam, a niepohamowane dreszcze miałam przez dwa dni chyba
Łokciu niech będą dzięki - nie mieszkałam w tamtym pokoju...
Ups... A to ci dowcipniś
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
No właśnie chyba jest wycofany...
Jest tak? A nie BYŁ dawno dawno hen hen...?

No słuchajcie, poszłam wczoraj do natury, patrzę, a tam z topperów tylko Night in vegas i Copper'ize me - czyli te dwa, co essence usunęło ze strony internetowej i chyba zamiast ich dodali jakieś nowe. Więc pytam kobiety kiedy dostawa - ona nie wie. Pytam czy Circuss Confetti to jeszcze bywa a ona do mnie z taką mega pewnością rycząc na pół sklepu: Nieee! To był taki Łan Szot, przysyłają po 5 sztuk i sie rozchodzi, o tak pani widzi jak tu stoją (i pokazała na jakąś limitkę). I że to było BAAARDZO dawno temu... Szczena mi opadła, może się tej lasce z Circus Circus pomerdało, ale tak mnie zatkała, że... no wytrzeszczyłam oczy, podziękowałam za info i sobie poszłam...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora