Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-06, 08:06   #2804
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Pomocy :)

Cytat:
Napisane przez DariaPierzchala Pokaż wiadomość
Od razu piszę iż nie wiedziałam w którym wątku powinnam zamieścić swoją wypowiedź. Moja historia z włosami jest bardzo długa. Niestety po mocnej dekoloryzacji dwukrotnej i farbowaniu wypadły mi. Miałam długie włosy do pasa, a w tym momencie mam do ramion. Stosowałam mnóstwo szamponetek itp. Niestety, według mnie każda z nich daje specyficzny brąz. Ostatnio użyłam farby L'oreal (zdjęcie niżej ), tylko, że efekt utrzymuje się jakieś dwa tygodnie. Kolor dla mnie idealny. Moje pytanie brzmi czy ta farba bardzo niszczy włosy oraz czy mogę nią farbować co powiedzmy dwa tygodnie? Jeśli któraś z pań wie jak uzyskać taki kolor szaponami koloryzujacymi bądź inna farbą to proszę o pomoc .
Dziewczyny tutaj farbują tylko profesjonalnymi farbami, jeśli chciałabyś jakąkolwiek poradę wstaw fotki włosów jakie masz teraz na głowie i opisz dokładnie na jaki się kolor mienią (jaki mają refleks) i jaki masz swój naturalny kolor czyli poziom 8, 7, 6?
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując