Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-04, 13:06   #3751
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

cześć Laski moje kochane

trochę faktycznie zmurzyniałam
kocham mazury

przez ten czas używałam w zasadzie do pyska tylko kremu lekkiego herbfarmacy i bardzo mi służy super jest!
do ciała używałam balsamu 4 pory roku i bardzo mi przypadł do gustu

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Moje najnowsze cudeńka

cieszę się, że mój ulubiony szamponik iherbowski, zdobywa szerokie grono wielbicieli
koniecznie muszę wypróbowac odżywkę pomarańczową andalou, bo już po nocach mi sie śni
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość


mnie sie przedwczoraj udalo jeden dorwac pachnie dosc sztucznie zurawina ale w porownaniu do balsamu z zurawina pat&rub to poezja
Wczoraj zupelnym przypadkiem odkrylam super zielarnie stacjonarna: maja khadi, pukke, rozne oleje certyfikowane kupe pysznego jedzenia Udalo mi sie kupic olejek Khadi w super cenie 49,90 zl i zel do mycia Sylveco o ktorym niedawno byla mowa cena 16,50 zl

czekam na opinię o żelu sylvevco, może Młodej kupię
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Zamówiłam wczoraj lekki krem brzozowy Sylveco na biopięknie. Dzięki anula za próbeczkę Jest idealny pod minerałki!
cieszę się

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

Nie polecam też kremu pod oczy z Organic Therpay.
Chyba, że ktoś nei ma suchej skóry, bo ten niemiłosiernie "liftinguje" co znaczy, że ciągnie i cały dzień czuję naciągniętą skórę pod oczami. Do tego nie chce współpracować z pudrami mineralnymi. Anula, czy Sylveco ma jakiś fajnie nawilżający krem pod oczy?
cześć Kochana
sylveco ma krem pod oczy łagodzący - mam próbkę, zacznę jej używać specjalnie dla Ciebie i dam znać co o nim sądzę
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42100758]Witaj

Moje pytanie: czy ktoś też tak to odbiera czy tylko mój nadwrażliwy nos tak reaguje? [/QUOTE]
hej
parę osób ma podobne zdanie co do zapachu tego szamponu, nie jesteś osamotniona
dla mnie on pachnie bardzo ładnie - gorzką czekoladą ze skórką pomarańczową
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora