Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zbliżyć się do koleżanki z roku?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-01, 20:00   #19
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Jak zbliżyć się do koleżanki z roku?

Cytat:
Napisane przez cotuzrobic Pokaż wiadomość
Wyznania uczuć absolutnie nie wchodzą w grę. W razie jej odmowy miałbym przesrane do końca studiów, bo ona przecież nadal byłaby w mojej grupie. Aż się trzęsę na samą myśl.

Chyba faktycznie ją dokądś zaproszę. Nie wiem jeszcze dokąd, mam jeszcze parę dni na zastanowienie. Wiem tylko, że na pewno nie do kina, przecież w kinie to i tak się gapi na ekran, a nie rozmawia. W ogóle nie rozumiem po jaką cholerę chłopaki biorą dziewczyny do kina Strata czasu i pieniędzy.

Jest tylko jeden problem - jak ją zaprosić. Na uczelni gadamy czasem na przerwach i trochę na ćwiczeniach czy tam wykładach. Problem jest taki, że nigdy to nie jest tak, że jesteśmy kompletnie w 4 oczy. Zawsze ktoś się kręci w pobliżu. Strasznie się boję, że ktoś usłyszy, jak ją zapraszam i wyjdę na błazna Może zaprosić ją przez wiadomość na fb, co Wy na to? Telefonu do niej nie mam.
Niektórzy lubią obejrzeć dobry film na wielkim ekranie i z odpowiednim nagłośnieniem

Odradzam zapraszanie przez internet. Może mógłbyś po zajęciach odprowadzić ją na przystanek pod pretekstem "o, idziesz w stronę xxx, akurat muszę zajrzeć do yyy żeby kupić zzz, przejdę się z Tobą kawałek"?

Aha, jedna ważna rzecz: upewnij się na 100%, że nie ma chłopaka.
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując