Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perfect Bust - powiękasznie piersi?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-20, 08:17   #13
jestem_z_miasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

witam. dwa tygodnie temu zakupiłam zestaw perfect bust.. całosc przyszła dyskretnie zapakowana. Po otwarciu moje uczucia były mieszane - na opakowaniu brak konkretnych danych producenta. zakrętka nie zabezpieczona,ale pod zakrętką zabezpieczenie papierowe. W środku tabletki (do polowy) i kawałek zerwanej waty co mnie zdziwiło. tabletki różowe mają intensywny ziołowy zapach i po dotknięciu językiem żrą. żel zielony. wydajny. szybko się wchłania. na ciele pozostaje jakby brokat. smarowałam nim także brzuch i pośladki i zauważyłam poprawę. skóra stała sie bardziej napięta, a rozstępy mniej widoczne. mogę powiedzieć ze jestem z niego zadowolona. tabletki biorę regularnie przez 2 tyg. nie widzę efektów, ale producent pisze ze dopiero po miesiącu. wydaje mi się że mogą w jakiś sposób działać na hormony, bo nie dawno zakładałam wkładkę mirena i miałam jeszcze lekkie krwawienie, które ustało od kiedy zaczęłam brać tabletki. za dwa tygodnie napiszę czy tabletki działają jeśli ktoś ma pytania proszę pisać. jestem autentyczną osobą i jeśli się okaże ze to bubel bede z tym walczyć!
jestem_z_miasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując