Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Potrzebuje zmiany!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-23, 19:51   #134
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Potrzebuje zmiany!!!

Ja osobiscie bym zmieszala z 9% a farby sa ladne i naprawde nie niszcza wlosow, sprawdz sobie po pol godzinie co sie dzieje na glowie, ja raz polozylam farbe goldwell nr 11 bardzo jasny blond z woda 6% na jasnych moich dla odswiezenia kolorku, na wlosach ujzalam po 10 min mega glona - szaro zielone wlosy!! I wtedy szampon przeciwlupiezowy i zmieszalam szybko wlasne alfaparf 11.20 z woda 12% na 10 min i to mnie uratowalo!!! Wlosy jeszcze piekniejsze - zobacz w galerii mam fote na brazowym tle bodajze

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Wiec ja uznaje ze 6% przyciemnia a 9% jest ok dla blondow, a nie radykalnych zmian. Masz juz farby??

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Jak sie boisz alfy to loreal jest najlepsza farba, ale chyba drozsza - i nie podbijaj podwojnie kolorow tylko 8.20 z 9.10 lub 8.10 z 9.20 inaczej moze byc zbyt chlodno i fioletowo i nie bedzisz zadowolna z efektu (farba - Majirel 8.2 z 8.1 wymieszać 1:1 z utleniaczem 6% na 35 minut po całości. Kolor opalizujący usunie żółtawe refleksy, a popiel rudawe i woda 6% zeby przyciemnic, wiec w zaleznosci jak bardzo chcesz przyciemnic czy tylko nadac wlasciwy odcien wlosom tak musisz wybrac wode- jaki masz odcien teraz ? Bardzo jasny blond? Jest cieply czy chlodny? ) i ja tak zrobie !!! Tylko chyba zejde poziom nizej na 7.1 i 8.2 i rudy odrost musze wytepic !!!
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując