Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-03, 14:51   #4548
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A ja przegapiłam, KAŻDEGO boxa, ostatniego już prawie miałam, wróciłam do domu, klikam klikam i DUPA

A co do najbliższego, to jak weszło too faced i składałam zamówienie z miniaturami TF właśnie, to na infolinii babeczka powiedziała, że w najbliższym boxie prawopodobnie będzie właśnie too faced, bo to nowość. Teraz już nie dzwonię do nich, bo mimo, że za darmo, to ciągle trafiam na tego samego nieogarniętego faceta

Czy zamawiała któraś z Was na stronie S. w "normalnym" opakowaniu? Tzn. ja zawsze biorę pakowanie "na prezent", bo jak za pierwszym razem zamówiłam z ciekawości to później dziękowałam sama sobie, bo kurier przerzucił mi paczkę przez płot a było mokro... i teraz się zastanawiam, jak będzie box, a wezmę bez pakowania na prezent, to jak to wygląda? POMOCY
Wtedy sa dwa pudelka (o ile zamowione sie miesci, wanienka nie da rady - mamie w tym roku tak wzielam )
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora