Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-28, 08:27   #4543
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Byłam najpierw na Chmielnej, ale tam mieli dość mocne puchy w asortymencie Bobbi (przynajmniej w szminkach), a potem sprawdziłam dostępność konkretnych szminek online i przeniosłam się do Złotych, gdzie już dostałam obie upatrzone szminki Ale Złote to obłęd, nie cierpię tam chodzić.

A w Sephorze stacjonarnie jak najbardziej możesz skorzystać z promocji



Nie wiem, od jakiej kwoty działa, ale chyba każdy produkt nieco droższy niż wartość kuponu możesz za niego wziąć Na MACa działa też. Natomiast co do łączenia promocji już nie wiem - wczoraj przy zakupie 2 szminek Bobbi babki w Złotych kręciły nosem na połączenie zniżki 30% z kuponem 40 zł, który też miałam, zaczęły coś gadać o osobnych paragonach itd... Tyle że mi nie zależało za bardzo, wolałam sobie zostawić ten kupon na czarną godzinę, więc nie nalegałam. Ale wydaje mi się, że powinien się wliczyć, bo to nie jest zniżka procentowa, która się nie łączy z innymi z zasady, tylko kwotowa. Więc gdyby mi zależało to na pewno bym się wykłócała Moim zdaniem warto spróbować.
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
z tym, ze jesli nie masz karty gold, to stacjonarnie otrzymasz rabat odpowiedni do Twojej karty

co do douglasa - to dokladnie tak, kupon nie ma wartosci minimalnej zakupow, jedynie musi byc cos drozszego - kiedys chcialam cos za 39 zl i pani powiedziala, ze musze cos dobrac do tego, nawet jak powiedzialam, ze ta zlotowka moze przepasc i nie ma problemu.
Natomiast co do łączenia - totalnie zalezy od checi obslugujacych
teoretycznie powinny to uznac, bo kupon to nie jest promocja tylko metoda platnosci, cos jak karta prezentowa, ale nie wszystkie osoby tak to postrzegaja
Dzięki dziewczyny za odp.
Bardzo mi pomogłyście, byłam prawie pewna że będzie można go użyć od większej kwoty a tu taka niespodzianka
Muszę się teraz zastanowić czy spróbować na Mac czy zostawić na nagłą potrzebę
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora