Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIOR - kolorówka cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-12, 19:24   #2767
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
podobają mi się mystic eyes, właśnie zastanawiałam się nad zakupem night dust to z kolei moja zupełnie ulubiona paletka i w życiu bym jej nie zamieniła, a z brązami to w ogóle bardzo trudno u mnie. najbardziej pasują mi takie zimne, lekko wpadające w bakłażan - idealny był cinnamon chanela, moim zdaniem cudny kolor, z golden eyes też chanela był taki ładny ciemny chłodny brąz, ale trochę oko wychodziło zmęczone, sunset to w ogóle porażka, mam 5 diora elegante i taki średni ten brąz, nie jest zły,ale lepszy z night dust. mi najlepiej pasują jednak matowe szarości, super jest paletka guerlain nr 481 moja ulubiona obecnie, bardzo podobna do 5 diora silver goddess. z fioletów to już nic nie mam, a petal pink - to chyba petal shine masz na myśli? miałam coś fioletowego z piątek i tak szybko oddałam, że nawet ich nie pamiętam, fiolet był ciemny i brudny, nie wyglądało to najlepiej, a nocne motyle bardzo chciałam, wyglądają cudnie do piwnych oczu jeszcze super pasują, przynajmniej mi starsze diory blue denim, czy jakoś tak, matowe, takie chabry i gołębie szarości, cudo są matowe, więc nie takie oczo-bijące-po oku jak myriady czy inne perłowe niebieskości
Z motylków byłam zmuszona zrezygnować a takie super smoky efekt nimi się da zrobić, że aż szkoda No ale gaszą mi oko i dupka zbita
No tak patel shine, jak pisałam pink to myślałam o błyszczyku i stąd błąd w nazewnictwie
Może kiedyś Night Dust mi jakoś podpasi, chociaż jak widzę ten brąz to mi się robi coś takiego:
Elegenatnów nawet nie testowałam, jak i reszty co wymieniłaś Generalnie ciepłych brązów - poza Mysticami - unikam. Jełśi już to jak pisałaś Ty - zimne
No, muszę przyznać, że bardzo się przykleiłam do piątek Diora, ciągle mi mało paletek i niedługo już nie będę miała co kupować
Ciekawam nowych - czy ten brąz , który jest w obu letnich mi podejdzie

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Ładniusi , jaki kolorek?
247 ton jaśniejszy niż poprzedni zakup
Na któryś z serii pearl jakoś nie mogłam się zdobyć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora