Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-20, 19:58   #2769
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;27034941]dziewczyyyyny macie może jakiś pomysł jak i czym się zaszpachlować ? w czerwcu mam wesele i kurcze chciałabym, żeby nic nie było widać na twarzy, żadnych syfków itp bo mojego zdj bez retuszu nie chciałybyście zobaczyć nawet jak dam podkład i puder to i tak coś tam widać, a z czasem wszystko złazi.. pamiętam, że rok temu na weselu pomieszałam dermacol z synergenem, ale do końca też nie zakrył, no i wiadomo co się stało po jakimś czasie..[/QUOTE]


ja na wielkie wyjścia robiłam makijaż na bazie matującej z sephory (najlepiej z colorstayem) i trzymało się naprawdę ekstra, nawet na własnym weselu - a było gorąco i wierz mi, nie siedziałam dostojnie jak królowa angielska - tylko raz przypudrowałam twarz, a tak to nie musiałam robić żadnych poprawek
i ten komplet sprawdzał się jak miałam nieco więcej do ukrycia na buźce - jak nie syfki to ślady po syfkach
tyle, że to trochę jednak jest konkretny makijaż, żaden tam "no make-up", i na tej bazie trzeba się nieco napracować, żeby położyć podkład, ale jest wg mnie mega trwałe
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora