Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-21, 00:05   #2787
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

No i wyszło - żem Alabaster z Bobbiego Laska się nieco dziwiła, ale nie była przerażona, a spokojnie powiedziała "u nas to norma" - powiedziałam jej, że Porcelanka zciemniała u mnie, a ja jestem na granicy na nawet szyja jest bardziej alabaster i się okazało (za darmo mnie pomalowała), że wyglądam w nim super. A inna w czwartek znowu mi wciskała kit w ZT w Sephorze, że podkład ciemny to podkład dobry, tylko trzeba mało nałożyć - no większej bzdury to nie słyszałam I jeszcze raz polecam Promenadę i Douglasa z Sephorą. Cudowna obsługa Pani mi bez problemu powiedziała o kremie rozjaśniającym (Shiseido ale ja się pewnie skuszę na coś po lekturze KWC jak zawsze, ale dobrze wiedzieć na zaś) , a dwa, że sama poleciła ochronę przed słońcem przy naczynkach I, że muszę zająć się nimi, ale jak chcę to mogę kupić krem rozjaśniający. No! To mi się podoba. Jak na zakupy to będę tam jeździć. A MACa będę odwiedzać w Arkadii. Jedynie filtr mi teraz potrzebny A i Alabaster jest dostępny w Douglasie w Promenadzie, czasem trzeba kilka dni poczekać, ale dostawy są często

I widziałam korektory zielone z Inglota

Co do końca świata to jedynie wierzę w przemagnesowanie ziemi w 2012. To jest możliwe, naukowcy to mówią i to nie od dziś. Jak powiada tata "będzie nowy świat" - i fajnie. A co do końca świata przepowiedzianego przez Majów to tak podejrzewałam, że coś nie halo z grudniem 2012. 2212 to już bardziej prawdopodobne, ale kij wie kiedy to będzie. Ja się cieszę życiem, a nie tym kiedy będzie koniec świata, o

Buziaki Bladolice

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-05-21 o 00:07
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora