Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, palety cieni
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-04, 20:18   #1231
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Paleta cieni Mario Luigi 120 kolorów

Posiadam paletę tej 'marki', ale innego typu. Raczej wszystkie te chińskie palety to to samo, tylko różnią się nadrukiem firmy.
Co do samych cieni. Ja swoją dostałam w prezencie, ale nie wiem, czy kupiłabym osobiście. Jest w niej wiele cieni, których na co dzień nie używam. Fajnie jest mieć możliwość poeksperymentowania, ale co z tego, skoro 80% reszty się kurzy i chyba w życiu ich nie zużyje.
Co do jakości, to zadziwiająca większość jest dobrze napigmentowana. Zdarzają się słabe kolory, ale jest ich mało i nawet one dobrze wyglądają na bazie.
Jednak mając wybór, raczej skompletowałabym mniejsze paletki o kolorach, które bardziej mi pasują - czyli w moim przypadku dzienne i neutralne, nieprzydatne mi zielenie, turkusy, niebieskości i czerwienie, których jest aż za dużo. Fakt, niektóre są piękne i aż szkoda, że się marnują.
Jeżeli chodzi o jakieś oddziaływanie na powiekę, nic nie zauważyłam, nie uczuliły mnie i nie szkodzą na skórę.

Dokładnie mam tą - http://allegro.pl/profesjonalna-pale...110492426.html i używam tylko środkowego modułu. Reszta jest niemal nietknięta.

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2012-03-04 o 20:21
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując