Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-12, 09:07   #4263
Tottie1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 516
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.3

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
Co do ruchów dziecka, maluszki mają już swoje charakterki , jedne ruszają się mniej inne bardziej. W 2 trymestrze dużo też śpią.
Mnie martwi tylko jak nie rusza się np. prawie cały dzień. Po glukozie tak miałam, ze szalał mało dziury w brzuchu mi nie wybił, a na 2 dzień zero. Pewnie się zmęczył i spał. Ruchów nie liczę, może to infantylny arument, ale nasze mamy nie miały usg, pracowały fizycznie, nie liczyły ruchów i dzieci zdrowe rodziły.
Ja zawsze przed snem staram się wyczuć czy maluszek się rusza... jeśli nie to nie zasnę... i czuwam do momentu aż poczuję ruchy... podobnie jest rano... czekam aż zacznie mnie kopać zanim wstanę z łóżka.

W 2 trymestrze czułam go częściej... teraz w 3 chyba więcej śpi bo nie jest tak aktywny jak wtedy... trochę mnie to martwiło i powiedziałam to lekarzowi... dodałam też że nie czuję go tak mocno jak kiedyś na co lekarz się zdziwił bo powinien chojnie obdarowywać mnie coraz to bardziej silniejszymi kopniakami.... ale nic więcej nie powiedział. Badanie USG wyszło w porządku więc chyba jest oki....
__________________
.

Edytowane przez Tottie1984
Czas edycji: 2011-08-12 o 12:15
Tottie1984 jest offline Zgłoś do moderatora