Wizaz.pl - Podgl±d pojedynczej wiadomo¶ci - budownictwo na WIL i WI¦
Podgl±d pojedynczej wiadomo¶ci
Stary 2014-03-07, 00:09   #3
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomo¶ci: 785
Dot.: budownictwo na WIL i WI¦

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;45470472]hej
podstawowa różnica jest taka (przynajmniej - była do tej pory, bo podobno ma się to zmienić w przyszłym roku), że na WI¦iu nie ma studiów drugiego stopnia. je¶li chcesz robić potem mgr to musisz albo i¶ć na WIL, albo na inn± uczelnię. dwa - studia na WI¦iu w powszechnej opinii s± trochę łatwiejsze od budownictwa na WILu na WI¦iu większy nacisk jest położony na budownictwo '¶rodowiskowe' - nie wiem, jak to okre¶lić geotechnika, budownictwo wodne: tamy, jazy itd. natomiast WIL jest bardziej pod k±tem budynków, infrastruktury transportowej... tak bardzo w skrócie i ogólnikowo ujmuj±c [/QUOTE]

Pamiętam znajomych, którzy zdawali rok temu na budownictwo na PK, był wielki płacz bo chcieli na WIL, bo lepsze podobno. No nie wszyscy się dostali, więc poszli na WI¦. W ogóle to u¶wiadomiłam sobie, ze połowa politechniki - budownictwa to moi znajomi. Ja po obserwacjach mogę powiedzieć tyle, na zajęciach i przed sesj± narzekaj± więcej Ci na WIL-u, a znajomi, którzy s± inżynierami, stwierdzili, ze lepiej wyszli na tym, ze poszli na WI¦, bo uwaga.... inżynier robiony na WI¦-u, drugi stopień na WIL-u, czyli maj± 2in1.
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgło¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c