Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki to kolor? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 17:39   #1302
ladyQka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Jaki to kolor? WĄTEK ZBIORCZY- pytania o kolor+zdjęcia

Aurore M te farby podobno sa bardzo dobre lecz niestety ja ich osobiscie nie probowalam iz tego co wiem mozna wybrac kolor 0/0(pisze na stronce http://elgon.pl/tonerskoncentrowany-pigment-p-215.html ) ta farba to jast raczej tak jakby rozasniacz wiec w zaleznoscie ile bedziesz trzybac na głowie i jak duzo go urzyjesz jezeli chcialabys zrobic taki kolor a nie jestes pewna to moze zapytaj sie fryzjerki w kraju w ktorym jestes i niech ona ci ufarbuje bo ja jednak obawialabym sie farbowac tak jasnym kolorem wlosów poniewaz bałabym sie konsekfencji złego uzytkowania

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

beaata wiesz co patrzac na twoje wlosy nie moge sie z toba zgodzic wcale nie sa takie pospolite i beznadziejne poprostu patrzysz na zdjecia osoby ktora ma wlosy ulozone i bardzo zadbane jezeli chcesz otrzymac taki kolor to poprostu uzyj farby czekoladowy brąz lub ciemny brąz dbaj o wlosy stosujac odzywki oraz po wysuszeniu wlosow nałoz jedwab a uzyskasz efekt naprawde zdrowych pieknych i zadbanych włosów

Edytowane przez ladyQka
Czas edycji: 2010-02-24 o 17:42
ladyQka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując