Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Następca Lysanela - Lysalpha Active Creme
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-08, 21:35   #87
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Następca Lysanela-Lysalpha activ,ktos próbował?

Cytat:
Napisane przez ama1005 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny przypadkowo natknęłam się na ten wątek. Lysalpha używam od mniej więcej 4 tygodni.nie używałam Lysanelu więc nie mam porównania, ale mogę porównać do effaclara K.Wg mnie Lysalpha jest silniejszy lepiej oczyszcza twarz, wygładza. Po effeclerze nie widziałam różnicy. Wysypu na razie nie zaobserwowałam, ale moze to dlatego że jednocześnie od pół roku stosuje Unidox, a lysalpha poleciła mi dermatolog gdyż jest podobno bezpieczny dla naczyńkowców i wrażliwych cer. mi najbardziej zależało na pozbyciu się zaskórników.Zmniejszyły się to na pewno.Cera również mniej sie przetłuszcza, uspokoiła się.Jedynie co zauważyłam to niestety przesusza i raz jeden jedyny przy nakładaniu czułam jaby mnie podrażniał, ale to uczucie minęło po chwili. Dodam , że stosuję raz dziennie na noc. Pytanko :jakiego kremu nawilżającego używacie?

A duzy mialas tradzik?? bo ja sie zastanawiam nad kupnem lysalphy bo uzywam effaclar duo i juz prawie 4 tygodnie bedzie a mam po nim wysyp i w ogole nie schodzi i tak sie zastanawiam czy wybrac do tego na zmiane cos mocniejszego ten lysalpha ladnie goi takie ropniaki ?? bo duo raczej z nimi nic nie robi
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując