Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-19, 08:53   #1179
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ale sobie dogadzacie dziewczynki napewno dzis jesteście piękniejsze niż zazwyczaj

Mi sie dzisiaj śniło, że byłam na kiludniowym, wyjazdowym szkoleniu w jakims pensjonacie a w sali sąsiadującej z salą wykładową była siedziba helfy i ja za każdym razem spóźniałam sie na zajęcia, bo siedziałam w helfy oglądałam, kupowałam kosmetyki


Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
I jak efekty po masce? Widzialam na KWC, ze testowalas toniki z yves rocher fajne sa? Co bys polecilla z ich oferty? bo ja nie mialam kontaktu z tymi kosmetykami. Jakims cudem dostalam kod na - 50 zl w dniu dzisiejszym na dowolne zamowienie, grzechem byloby nie skorzystac Napewno wezme plukanke do wlosow malinowa, na ktora sie czailam juz jakis czas
Bardzo fajna jest ta hialuronowa Muszę przyznać, że jest całkiem niezła. Lekko wyprasowala mi te bruzdy wokół ust W porównaniu do innych wypadła naprawde dobrze, tylko nieco dłużej zastyga i trzeba robić gęstszą, żeby nie spływała po nałożeniu z twarzy Nie musiałam po niej nic nakładać w celu nawilżenia Ale nadal nie jest to efekt poszukiwanej maseczki X, którą kiedyś miałam.

Toniki YR odpuść, ale mleczko do demakijażu i mycia twarzy jest boskie, zamierzam kupić drugą butelkę, chociaż ta jest bardzo wydajna i mam jeszcze pół. Nie nadaje się jednak do demakijażu oczu. Koszmarnie szczypie, dlatego warto wziąść mleczko do twarzy i płyn do oczu w zestawie, ponoć też świetny.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
kochane, skuszona przez Was na maski Bielendy poszperałam na allegro i tam są w proszku do rozrobienia 190g - 500 ml, ale są też w paście 175ml, czyli ok 66 g, więc wyraźnie mniej, ale czy poza pojemnością one czymś się różnią

EDIT:
już znalazłam - ta w tubce nie jest algowa i sie jej nie zmywa
tej w tubce to lepiej w ogóle nie chwytać
Korah jest offline Zgłoś do moderatora