Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Który puder mineralny w kamieniu polecacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 23:55   #8
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Hej Ciągle szukam tego idealnego, mineralnego pudru. Miałam już Everyday Minerals i Bare Minerals Loreala, ale były bardzo nietrwałe - ścierały mi się z twarzy po kilku godzinach. Następnie kupiłam Almost Powder Clinique - trwałość co prawda lepsza, ale nie słabe krycie - dużo słabsze niż w wyżej wymienionych pudrach. No i cena 135zł, podczas gdy pudełko starczyło mi na niewiele ponad miesiąc. Jakie pudry mineralnie możecie mi polecić? Zależy mi na dobrym kryciu i trwałości. Będę wdzięczna za wszystko, bo już nie wiem co mam kupić. Ważne, żeby był w kamieniu, bo te sypkie brudzą mi całą łazienke i ciuchy przy nakładaniu ;/
Polecam Artdeco,nawilżający podkład i puder w jednym(jest w kamieniu),nawet powiem,że ładnie leczy skórę z problemami i nie wysusza,wcale nie widać go na twarzy,kosztuje ok 100zł,ale można kupić sam wkład za 50zł i Sephora ,ale ten bez parabenów i bez olejów i talcu.Koszt ok 50zł.Oba nie zawierają talku,mnie talk zapychał i szybko wytłuszczał.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując