Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-13, 17:40   #2157
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no chyba zadnych cudow, chyba ze to co opisalam to juz cudowanie nie wiem...
ale jak patrze po tych blogach i te nieszczesne dziewczyny tak kombinuja jak konie pod gore czy jak syzyf, tocza ten kamien pielegnacji i spadaja ze szczytu na dupe to mi ich zal nabiora sie tych suplementow, brzuchy je bola, zagryza drozdzami albo i zelatyna, potem naklada te wszystkie maziaje na glowe, biedne wlosy zaczynaja leciec garsciami ale one walcza, nie widza sprzeciwu organizmu bo ta i ta im polecila! sposob cud! i dalej sie katuja, a w koncu po kilku miesiacach nie mogac zapanowac nad wypadaniem rezygnuja ze wszystkiego i wracaja do starej pielegnacji- szampon + odzywka
z poczatku mialam ubaw jak czytalam porazki kolejnych osob... teraz jest mi zal, jak ludzie nie mysla, tylko jak to stado owiec pra przed siebie, nie sluchaja swojego organizmu tylko jak marionetki sa i co przeczytaja to robia
najgorzej zal mi przypadkow skrajnych co wpadaja mi ost na maila po pomoc bo juz wymknelo im sie to z rak... na fotach wlosy suche jak siano, widac gdzie sie ulamuja i odpadaja a one mi pisza ze bezsilikonowa pielegnacja i jedwab biosilk im sluzy no matko bosko! i ze to stan przejsciowy bo jak wlosy sie przyzwyczaja to bedzie lepiej a wlosy rozjasnione na typowy rozjasniaczowy blond i prostowane az do wyłamania sie kto im takie bajki opowiada??? lepiej to chyba bedzie jak juz im sie przy skorze wykrusza, to wtedy łeb na zero i spokoj
takie czasy...


te komentarze to jakies bachory pisza albo zawistnicy- nikt inny by nie tracil czasu na takie ☠☠☠☠☠☠☠y
prawda , podpisuje sie pod toba
dla mnie to jakas paranoja wszystko na nic jedyna pielegnacja to ta "jak najmniej" czyli bez cudowania , umyc wlosy , nalozyc odzywke , poczesac i dac im zyc wlasnym zyciem
Od jakiegos juz czasu nie biore suplementow , bo po wielu testach na sobie wiem ze to CIEMNOTA to efekt PLACEBO psychologicznie mozna to nawet wyjasnic
Nie olejuje rowniez bo nie jestesmy hindaskami nasze wlosy sa inne wiec glupota jest nasladowac inna nacje o innych genach i predyspozycjach To ,ze hinduski klada olej i im sluzy t,o nie znaczy ,ze nam Polkom o wlosach slabszych w wiekszosci blond , bedzie wzmacnialo
Dalam sobie spokoj z tymi wszystkimi CUD_ PORADAMI wymyslonymi przez kogos wszystkie wlosy,ktore widze po zastosowaniu tych roznych wynalazkow sa w oplakanym stanie
Znudzily mnie blogi wlosowe i wynalazki pt" robimy loki na mokre chusteczki" Przeciez wystarczy uzyc do tego celu lokowki po co te smieszne innowacje
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-11-13 o 17:41
caskada jest offline Zgłoś do moderatora