Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-25, 22:00   #2353
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Już szukam
Znalazłam zdjęcie w grafikach google: KLIK
Ale od razu Ci powiem, że przynajmniej u mnie w Rossie one były strasznie schowane i w sumie przez przypadek się natknęłam na czarny. Więc opędzluj całą szafę, bo może Ci umknąć :P
poszukam, chociaz tak niby nie pamietam ich.. może własnie przeoczyłam

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
piaseczek kupisz coś czuję

no nie, znowu zakupy?
pewnie kupie

Nooooo narazie jeszcze sie nie szykuję, ale nie ukrywam, ze jakbym miała skąd to bym brala tą Jordanę Quick Shine.. na teście dziewczynie nawet nie tkneła wzorków.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam wczoraj na wszystkich pazurkach. 2 zatopowałam- 1 - topem od Śniegusia- zawsze mam problem z zapamiętaniem albo EF albo INM- rozmazał, drugi SH- właściwie zaraz po stępelkowaniu i obyło się bez rozmazania. Resztę zostawiłam bez topa i dziś na 2 pazurkach wzorki do połowy się starły/odpadły

Mgiełcia a powiedz mi stempelki robisz na lakier czy dajesz lakier, top i dopiero stempelek??
IMN chyba strasznie ciągnie wzorki. Mi też odpadają jak są bez topa niestety, stąd te dylematy.
Podobno Seche nic wzorkom nie robi, bardzo mnie to zaskoczyło i sprawdzę.

Różnie, jak mam czas czekać aż lakier bazowy wyschnie to na lakier bezpośrednio. Ale czasem mam bad stamping day i wtedy bezpieczniej na top, bo jak coś nie wyjdzie, można patyczkiem kosmetycznym usunąć co nie wyszło. Praktycznie bez uszkadzania lakieru bazowego
Taki chytrus ze mnie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
papla
hehehe na razie się jeszcze nie chwalę Dopiero jak dotrą całe i zdrowe.

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Czekamy
no, tylko to może potrwać. Ja takich planów testowych to mam już kilka na liście

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Pogubiłam się już w tych Waszych zamówieniach to które teraz bierzecie? Malina?
miałam nic nie mówić póki nie przyjdą ale widzę, że Malina wygadała - papla

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Zrobiłam na próbę wzorek Konadem i włala
te magnetics'y sa jednak ekstra do Konada.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
o takie: http://www.moyou.co.uk/

ale ja w końcu sobie tych Pueen nie zamówiłam, bo się nie zrozumiałyśmy z Mgiełcią
hehehe i kto jest papla

Za duzy zamęt zakupowy Pueen Ci nie ucieknie - jeszcze możesz trzasnąć zamówionko
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując