Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-13, 08:11   #4919
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
A dla mnie jest. Jeżeli większość zamówionych z Mazidel półproduktów przyszło ważnych jeszcze 3 miesiące, a te same z Zsk są ważne przez rok czy półtora to znaczy dla mnie, że wysylają starą partię i to mi się bardzo nie podoba. Nie miałabym pretensji zamawiając 1 gotowy kosmetyk naturalny, który spokojnie zużyję, ale przy sporej paczce konserwowanych półproduktów, których nijak nie przerobię na kosmetyki i nie zużyję w 3 miesiące, robi się problem. Może tylko mnie się tak trafiło, ale na razie nie mam zamiaru nic od nich zamawiać
Nie no, u mnie tak źle nie było. Półprodukty zawsze były ważne minimum 8/10 miesięcy, ale w porównaniu z tymi z ZSK to i tak krótko. Nie wiem od czego to zależy. Także ogólnie nie narzekam. Bardzo lubię Mazidła.
Zawsze można w wiadomości przy zamówieniu poprosić, by przysłali półprodukty o w miarę długiej dacie ważności. Z tego co się zorientowałam (dotyczy nie tylko Mazideł), nie zawsze jest to możliwe, bo np. mają resztki, ale taka informacja i tak daje dobre skutki.
Pod względem dat ważności chwalić można e-naturalne - na stronie podają jak długo dany półprodukt jest ważny.

Co do jakości - masz na myśli półprodukty w ogóle, czy ich datę ważności?
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując