Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-13, 07:31   #2766
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Uzyłam maski Skin79. bardzo przyjemna tekstura i zapach. Wyglada mi tez na wydajną. Z tego co widze, fajnie czysci, ale czy na dłuzsza mete okaze sie super, to pewno wyjdzie po fakcie, a nie po jendym uzyciu. W kazdym razie jestem zadowolona, bo nie sciaga, nie podraznia ani nic podobnego.
Jak jej używacie? Na busie i ruchami kolistymi i zmywacie czy trzymacie tez na twarzy troche?
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
tylko raz jej użyłam - pomasowałam na buzi, odczekałam kilka minut, pomasowałam jeszcze raz i zmyłam. Mnie trochę ściągnęło ale pięknie oczyszcza
Ja też użyłam i jestem zadowolona. Wiadomo, po 1 razie cudów nie zdziała, wszystkie wągry nie znikną a pory nie pozwężają się, ale.... bardzo ładnie oczyszcza, w moim przypadku nie podrażnia, ja zostawiłam trochę dłużej niż zalecane "do wyschnięcia", jest przyjemna w nakładaniu, zapachu ze względu na katar jeszcze nie poznałam, ogólnie działanie jak dla mnie podobne do Dermaglinu czy Madary Detox, z tym że tutaj mniej upaćkane wszystko przy zmywaniu. Jestem na tak. Ale jak ze wszystkim - dla efektów potrzebna jest systematyczność.


Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Sorki, uciekam już .
Trzymajcie jutro kciuki, prawo prawem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie
Mocne kciuki lecą w Twoją stronę i moc pozytywnej energii 👍

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dzięki, dam znać, sama jestem ciekawa
Daj koniecznie znać po jakimś czasie jak efekty, czy zauważalne, czy warto, no jednym słowem czy 10 lat mniej a tak na poważnie, bardzo jestem ciekawa czy będziesz zadowolona i podziwiam za odwagę, chociaż chyba też byłabym sie w stanie zdecydować. Na razie w myślach

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Never super pazurki

Tak ja. Dziś już dostarczony, ale testy jutro. Opakowanie super mi się podoba, ciężkie ta czarna część to taki gumo plastik reszta metalowa. Wydaje mi się, że jednak trochę się różni od M.M.


Podziwiam ja nie lubię pobierania krwi.
Wrzucam moje Shalimarki
Przepiękna kolekcja, gratuluję

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Miłego dnia ruszam do stolicy :/
I dla tej Pani także kciuki i pozytywną energię ślę


Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
O matko jaki alien? Jaki pyłek?
Chce taka hybryde bo super jest. Mam taki lakier zwykły benzynkowy ale robię już tylko hybrydki

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------


Ale ze jak wolne???
A ja mega stres dziś. Niech już będzie wieczór
Miska, jaki stres ? Co sie dziś dzieje ?
A jak zdrowie ?

Mój syrop cebulowy juz chyba gotowy wiec będę dziś sie leczyć domowo-wątkowym sposobem.

No, i miłego dnia dla wszystkich
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując