Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 07:35   #2772
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Ja też użyłam i jestem zadowolona. Wiadomo, po 1 razie cudów nie zdziała, wszystkie wągry nie znikną a pory nie pozwężają się, ale.... bardzo ładnie oczyszcza, w moim przypadku nie podrażnia, ja zostawiłam trochę dłużej niż zalecane "do wyschnięcia", jest przyjemna w nakładaniu, zapachu ze względu na katar jeszcze nie poznałam, ogólnie działanie jak dla mnie podobne do Dermaglinu czy Madary Detox, z tym że tutaj mniej upaćkane wszystko przy zmywaniu. Jestem na tak. Ale jak ze wszystkim - dla efektów potrzebna jest systematyczność.




Mocne kciuki lecą w Twoją stronę i moc pozytywnej energii 👍



Daj koniecznie znać po jakimś czasie jak efekty, czy zauważalne, czy warto, no jednym słowem czy 10 lat mniej a tak na poważnie, bardzo jestem ciekawa czy będziesz zadowolona i podziwiam za odwagę, chociaż chyba też byłabym sie w stanie zdecydować. Na razie w myślach



Przepiękna kolekcja, gratuluję



I dla tej Pani także kciuki i pozytywną energię ślę




Miska, jaki stres ? Co sie dziś dzieje ?
A jak zdrowie ?

Mój syrop cebulowy juz chyba gotowy wiec będę dziś sie leczyć domowo-wątkowym sposobem.

No, i miłego dnia dla wszystkich
Miłego
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując