Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-10, 00:00   #30
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Cool Dot.: Uwaga Na Maseczke Drożdżową !!!!

Drożdże jak i każdy inny specyfik czy to robiony domowym sposobem kosmetyk czy wyprodukowany przez wielki koncern mogą wywoływać alergie, powodować uczulenie więc myślę, że nie ma co podnosić larum, że maeczka uczula

ja dotychczas miałam cerę suchą, ale...od niedawna się odmieniło i mam cerę mieszaną stosowałam maseczkę drożdżową i jestem z niej badzo zadowolona, nie mam żadnych objawów podrażnienia czy alergii mimo, że mam cerę wrażliwą...natomist w moim przypadku samo przemycie twrzy naparem z rumianku powoduje powstanie zaczerwnienionych plam na twarzy co nie oznacza, że generalnie rumianek podrażnia olejek pichtowy też nie wchodzi w rachubę w moim przypadku bo mam alergie na dziegcie drzewne ale mając wiedze o tym nie używam kosmetyków z rumiankiem czy wszelkimi wyciagami z szyszek i nawet jak panie w aptece mi wciskają, że to dla alergików i mi nie zaskodzi to wiem swoje, bo przecież każdy jest uczulony na co innego

tak wiec bez paniki ...na moją wrażliwą cerę, aktualnie mieszaną maseczka dziala dobrze, dodaję do drożdży odrobinę mleka, oleju z oliwy i parę kropli cytryny i cera jest super po zmyciu....peeling BanDi się chowa
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując