Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 15:29   #1782
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dawno mnie nie było!

Pazurki wytrwale zapuszczam, choć nieraz miałam ochotę je spiłować na zero. Na przykład dzisiaj, gdy nie mogłam nadać im takiego kształtu, jaki marzy mi się od dawna. Nadal nie jest tak, jak chcę (migdałki o lekko szpiczastym czubku) i nie wiem, czy to, że spiłowałam również brzegi było dobrym pomysłem... Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie! Na pazurkach nadal odżywka Eveline, mam odwyk od malowania na kolory już od kilku tygodni. Szkoła robi swoje. Aktualnie szukam jakiegoś fajnego nudziaka

+ macie w gratisie mój widok za oknem.
Dobry

Ja bym spiłowała troszkę lewy brzeg wskazującego pazurka. Tak jak prawy brzeg

Może Iced Latte? Ja go uwielbiam

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość

Świetny kolor, taki kobiecy. Kwadraty wydają się tak ostre, że możnaby sobie nimi przeciąć skórę Ja już raz miałam i więcej chyba do nich nie wrócę, bo tylko krzywdę sobie robiłam.

Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale mam jakieś dziwaczne wrażenie, że za bardzo odsuwasz skórki. Ta strefa między pazurkiem a skórą wygląda na zaczerwienioną. Może mam jakieś zwidy

Bo to tajna broń Jak mi ktoś podskoczy, straci tętnicę I scyzoryk zawsze pod ręką
Tak patrzę teraz i rzeczywiscie są ostre. Zaokrąglam je zawsze po bokach, ale one się zawijają i wyglądają na bardzo ostre. Cyknę fotkę z boku i wrzucę po radę

Jak maniaczka odsuwam je paznokciem. Stoję na przystanku i dawaj Mam jakieś głupie przekonanie, że wydłużę płytkę od strony macierzy, księżyca (tak to się nazywa?). O ile to w ogóle możliwe

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Hm... (...)
Nieraz miałam zwrócić się do Was, co zrobić z tym problemem, ale co innego opowiadać, a co innego widzieć moje paznokcie na własne oczy. Jednak nie "uraczę" nikogo ich zdjęciem
Dżizas Jesteś miedzy młotem a kowadłem w pewnym sensie
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora