Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-21, 10:11   #4659
jjulitaa
Raczkowanie
 
Avatar jjulitaa
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 60
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
I jaaa też tak mam Dzisiaj w pracy zwykły kucyk, ale jaki gruby
W clipach najlepsze jest to, że każda fryzura wygląda zjawiskowo, nawet te najprostsze, najzwyklejsze

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------



Ja miałam do tej pory 3 zestawy i każde musialam przeczesywać w ciągu dnia minimalnie raz lub dwa Ale ja mam bzika na punkcie strąków, więc to może tylko moje przewrażliwienie )



Ps. dziewczyny kupilam dzisiaj rzęski na pasku firmy Eylure Naturalites - najbardziej naturalne rzęski jakie do tej pory miałam jeżeli zależy komuś na delikatnym pogrubieniu i wydłużeniu to polecam !!!! Zakochałam się od pierwszego założenia

A tak to jeszcze nie tak źle, ja swoje naturalne muszę przeczesywać bo się robią strąki, a też strasznie tego nie lubię.
Ale jak widziałam na niektórych blogach blondy z cosmoshop to wyglądają okropnie jak dredy.

Miałam zestaw z grzechhair to włosy były super, nie zbijały się, ale była oszukana gramatura I musiałam zwrócić bo wyglądały strasznie nędznie.


Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Ja w sumie zawsze mam je pokrecone nie płaczą się w sumie odkąd je mam raz tylko zrobił się na nich koltun ale bez problemu rozczesalam To są moje pierwsze włosy więc nie mam porownania z innymi firmami ale ogólnie z mojej strony wielkie podziękowańia dla tego kto je wymyślił

Ja jestem z nich niesamowicie zadowolona uwielbiam je nosić. Czuje się w nich 100 razy atrakcyjniejsza wklejalam zdjęcia jakiej długości są moje włosy więc to spora różnica ludzie (i obcy i nie) często mówią ze mam piękne włosy czy ze wyglądam jak od fryzjera, a oczywiście fryzurke zrobiłam w domu
Mam nadzieję, ze będę potrafiła tak ładnie pokręcić swoje.
A warzyłaś swój zestaw ma 120g ? Wyglądają na Tobie bardzo ładnie, ale wstawiałaś fotki z założonymi prostymi to wyglądały dość rzadko jak na taką wagę przy długości 40cm.

Edytowane przez jjulitaa
Czas edycji: 2013-05-21 o 10:18
jjulitaa jest offline Zgłoś do moderatora