Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 13:21   #1422
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Testowalam dzis nowego Gucia te pierwsze pieprzno-gorzkie nuty ... no cudo. Jednak potem zwietrzal brzydko do czegos takiego "kfffiatkowo-byle-czego" szkoda straszna.
Gucci by Gucci? Też niedawno testowałam, też początek dość ciekawy, a później zapomniałam o nadgarstku i nie wąchałam.

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
To była masakra a nie dzień...

Kim była ludzka bestia, która tak sałaci dzień uprzykrzyła? Dawać mi go tutaj

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Addict
Addict Addictem ale jaki avatar!

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Amour- może mi osłodzi masakrę w pracy, którą ostatnio mam.


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Messe jest na Tobie piekielna?
Zazdroszczę szczerze. Na mnie jest jasna i czysta, jak światełko w kapliczce w mroźną noc. No, może w lesie ta kapliczka stoi, a w kapliczce świeży trup, ale taki pachnący okołotrupimi kwiatami, nie trupem.
Dawno temu się próbki Messe pozbyłam ale pamiętam, że kadzidła tam specjalnie nie wyczułam. Tylko pleśniowatą piwnicę, niestety. Podobnie w Incensi Villoresi i Incense Extreme. Muszę poszukać na basenotes, co to może być, bo w żadnym innym kadzidlaku nie stwierdziłam obecności tego składnika... Niestety, jeśli pierwszym kadzidłem, które człowiek w życiu powącha jest niesamowity Avignon CdG, to percepcja wszystkich następnych jest zaburzona.

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
U mnie też dzień atrakcji Własnie facet, wycofując, wjechał w tył mojego zaparkowanego pod biurem samochodu Zderzak zmasakrowany, tylna klapa też, lampa zbita Nie jestem szcześliwa
O żesz biedny Homyczek

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj siedzę w domu - dziecko mi się pochorowało
Niech szybko wraca do zdrowia!

Cytat:
Co się dzieje z profilem Contax Nie naprawił się od wczoraj Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy
Mi się śniło, że mój profil się tak samo zaciął serio...

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Messe bardzo przypomina mi Avignon.
Nie może być

---
Dziś Gloryjka. EdT, na odmianę po mgiełce.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora