Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - (Maulin) Rouge
Wątek: (Maulin) Rouge
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-03, 16:37   #18
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: (Maulin) Rouge

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Piękna kobieta.
Makijaż mi się podoba, ta kreseczka troszke nierówna, ale o tym już było...
W takiej wersji ust lubię Cię chyba najbardziej, jest równo, naturalnie i sexy

Chętnie zobaczyłabym Cię w ciemnym fiolecie "wizażowym" z jasnymi ustami...
(a może był taki make up i przeoczyłam?)
Kobieta zwyczajna jak najbardziej.
Fioletu nie mialam tutaj, ale mogę spróbować zrobic oczy.
Dziękuję


---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
A ja mam takie odczucia: miniaturki zwaliły mnie z nóg, po powiększeniu widać pewne niedociągnięcia- cieniowanie plus ustka jakby wyjechane poza kontur.

Szalenie mi sie podobasz w tym kolorze, elfica taka się zrobiła czy inna wróżka, tylko dopracować i będzie zjawiskowo

Dziękuję bardzo za miłe słowa Kochana


---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Pomijajac dorbne niedoskonalosci techniczne to ten "czerwony"(ktory dla mnie wyglada jak ostry roz), zle wyglada na oczach. Ten make up wyglada troche jak "plakalam cala noc". Nie obrazisz sie za porownianie ?
Moze sprobuj polaczyc z czyms ta czerwien i daj mocna ciemna kreske zeby oddziecic kolor czerwony od teczowki...
Nie oczywiście,że nie. Płakałam rano godzinę.
Kot ma mocznicę,wynikłą z ukrytej i nieobjawiającej się niczym przewlekłej niewydolności nerek, od dwóch dni jest podłączany do kroplówek, kreatynina i mocznik są bardzo wysokie.
Siedzę z nim cały dzień, mąż mnie zmienia. Wczoraj dla relaksu byłam na zakupach, dziś je wyjęłam z torby.
Ten makijaż i wchodzenie dziś na wizaż to żeby nie zwariować.
Ale płakałam. Fakt.
BTW.Mało kto dobrze wyglada w takim kolorze powiek,ja chyba nie należę do tych szczęśliwców, musiałam spróbować, sądzę, że Was się już nie wstydzę dlatego to dzieło zobaczyło światło ekranu.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując