Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czerwona trwała farba
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-24, 09:39   #17
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Post Dot.: czerwona trwała farba

Hej dziewczyny!!
no cuż, wczoraj nałożyła mi farbę na włosy moja znajoma fryzjerka <farbę z Londy> i niestety, albo mam trefne włosy, albo pechowo trafiam, bo z efektów wcale nie jestem zadowolona...

Włosy nie wyszły mi wcale czerwone tak perfidnie, no i to pewnie znowu wina tego, że fryzjerka powiedziała, że doda parę kropel swojej farby, to będzie trwalszy kolor i... wyszedł kolor ciemny bordo, który góbi się z moimi czarnymi w dodatku nie pokryło tych czarnych plam i najwięcej go mam na skórze.

A tak na marginesie, to tyle się naczytałam już o tym czerwonym <samych negatywów>, że zaraziłaś mnie Vicki na fryzurkę taką jak Ty masz, tymbardziej, że udało Ci się ją zrobić również z czarnych włosów... DZIĘKI VICKI ...jesteś moją weną

Efekt zdjęcia, które mi przesłałaś jest niesamowity!!! Ja też chciałabym już mieć takie włosy. Oni Ci je tylko raz rozjaśniali? EXTRA! Już mi się znudził mój beznadziejny czerwony...

Następnym razem pokąbinuję coś takiego jak Ty masz...

Obawiam się tylko tego, że mam cieńkie włosy i mam nadzieję, że mi nie wypadną wszystkie od tych experymentów..

Pozdrawiam...
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując