Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 19:08   #638
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez hastamanana Pokaż wiadomość
Hej!
Przeczytałam tu wiele krytycznych uwag o kolorze "Orzech laskowy".Otóż chciałam powiedzieć,że mi ten kolor wyszedł taki jak chciałam,tzn. taki ładny,kasztanowy.Oczywiśc ie ciemniejszy niż na zdjęciu,ale własnie tego oczekiwałam.Poza tym umyłam włosy juz chyba z 10 razy i kolor nadal się ładnie trzyma.Wcześniej używałam Caffe Latte Loreal Casting i kolor już po jednym myciu był mocno sprany!!A więc Garnier mnie tu pozytywnie zaskoczył(farba ta jest sporo tańsza od Loreala,a mam po niej lepszy efekt).
A teraz ZŁA WIADOMOŚĆ,aczkolwiek nie wiem czy prawdziwa.Wczoraj fryzjerka powiedziała mi że farby bez amoniaku to bujda!Ponoć mierzyła razem z szefową poziom amoniaku i okazało się że farby bez amoniaku mają więcej amoniaku od zwykłych!Moja fryzjerka kategorycznie odradziłą mi stosowania takich farb i szamponów-ponoć niszczą one o wiele bardziej włosy niż normalne!!Ja nie wiem co mam o tym myslec-czy mozliwe że wielkie koncerny kosmetyczne tak oszukują klientów?? Sama strasznie się cieszyłam z tych farb,i bardzo podoba mi sie po nich efekt(wydawało mi się,że naprawde mam łądniejsze włosy) ,a teraz jestem mocno zdekoncentrowana.Czy ktoś coś słyszał na ten temat podobnego??

Fryzjerka nie ma racji. Przecież to czy jest amoniak można sprawdzić , bo na każdej farbie jest skład. Zwykle jest to ammonium hydroxide lub jakaś pochodna. Farby z amoniakiem niszczą i wysuszają o wiele bardziej. Mi wypadają po nich włosy. Więc nie mogę się zgodzić z tą opinią.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując