Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-16, 01:15   #975
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
to super ze u ciebie pogorszenia nie bylo
bo u mnie to bylo tak ze ja odstawilam anty w pierwszym tygodniu brania retinoidow i sie przez moment zastanawialam czy moje pogorszenie wynika bardziej z odstawienia tabletek anty czy od tego ze retinoidy biore stawiam na retinoidy ale to juz chyba do konca mojego zycia pozostanie tajemnica
ja tez odtawilam tabletki w 3cim dniu kuracji..dzis mija 22gi dzien i od 3 dni mam wysyp.nie jakis tam wielki ale jest ....a juz mialam gladkie czolo..hmmm.skad sie to pogorszenie moglo wziac?Karolcia tez tak mialas?
mam jeszcze pytanko jak liczycie dziewczyny ile mg izotretynoiny na kg czy jakos tak?

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

Co mi najbardziej dokucza (i martwi) to zmeczenie moich oczu(i wyglad)...ludzie pytaja czy plakalam, czy palilam i takie tam...ciagle sa czerwone i zmeczone a dodam, ze pracuje przy duzym oswietleniu..bardzo wrazliwe..pieka...i z tego powodu mam serio dosc...poradzcie moze jakies dobre kropelki czy cos...
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora