Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z brązu na blond - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-26, 11:07   #411
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Eddie007 Pokaż wiadomość
Okej, no to już widzę, że przede mną 'mission impossible' Mój obecny kolor to efekt nakładania wielu farb na siebie Historia kolorów ? Ciemna czekolada, później różne czerwone farby, później jaśniejsze brązy, przez które zawsze przeświecały czerwone refleksy. Następnie znów powrót do ciemnicy, najpierw czarny szampon (OMG, co za pomysł ) później - burgund. Tak żałuję tego koloru ;( Dopiero teraz uświadomiłam sobie, że z moją cerą z problemami i wiecznymi sińcami pod oczami (taki defekt braku urody ) wyglądać musiałam jak żywy trup... Ale ja naprawdę lubię ciemne włosy... Tylko najwidoczniej nie mogę ich nosić No i teraz ten nieszczęsny burgund - farbowane u fryzjera - nie chce się zmyć, odrosty farbuję coraz jaśniejszymi brązami, ale efekt jest marny - 4 miesiące w plecy, a moje włosy mają odcień ciemnego brązu z czerwoną poświatą.To taki kolor, jak załączam, tylko jeszcze ma czerwonawe refleksy. No okej, bardziej wyblakły, nie oszukujmy się W końcu to efekt uboczny, nie kolor farby. A marzy mi się jasny, popielaty blond, o dokładniuśko taki, jak załączam. I co ? Pewnie nie ma innej opcji, jak tylko dekoloryzacja u fryzjera ? Mój naturalny kolor to średni blond, szary. Ogólnie pasuje mu określenie mysi. Drogo taki zabieg kosztuje ? Nie wypadną mi po nim włosy ? Bo pewnie czekać na odrośnięcie naturalnych nie mam po co... Chciałabym to zrobić jak najszybciej, jak najmniejszym kosztem moich cienkich włosów, ale chyba się tak nie da ? Właśnie, Ifrit, opowiedz jak to zrobiłaś, bo w zasadzie podobny jest mój przypadek
To może ja coś napiszę Ja zapłaciłam za swoja dekoloryzacje z farbowaniem 220zł. Włosy nie wypadają, nie są bardziej zniszczone- jestem bardzo zadowolona z zabiegu Bo w końcu mam jaśniejsze włosy tez chciałam żeby włosy mi odrosły miałam już z 7cm odrostów, ale jeszcze dłuuugo musiałabym czekać
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując