Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-13, 13:04   #1684
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Atrederm

Ewuska_90 następny raz nałoż jak przestaniesz się całkowicie łuszczyć, buraczyć i skóra będzie miała normalny kolor. Jeśli jakieś podrażnienia, stany zapalne, łuszczące placki się pojawiły to muszą się one napierw zagoić i zniknąć. Nic na siłe przede wszystkim. Przy następnym nakładaniu nie powinno cię nic szczypać i piec. Jeśli skóra będzie dalej podrażnoina i nie wygojona to przy następnym nakładaniu będziesz czuć szczypanie, pieczenie lub ogólny dyskonfort to będzie to oznaczało ze nałożyłaś jeszcze za wcześnie.
Sama zobaczysz że po jakimś czasie bedziesz wiedziała jak reaguje twoja skóra i kiedy możesz nałożyć.
Możesz się nalilżać ale czymś najlepiej łagodnym, może Phisiogel, Ocerin Plus, Humektan, Epitheliale...w zależności co ci pasuje. Ja używam zwykłego Skwalanu kupionego na BU. Nakładam go 2h po nałożeniu Atre i dzieki temu potem, za dwa dni, żadne stany zapalne ani inne dziady mi nie wyłażą i nawet podczas łuszczenia nic mnie nie piecze.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora