Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VII
Wątek: Essence cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-15, 16:46   #1305
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Skoro tak polecasz to muszę przetestować. Ja zawsze kupuje najjaśniejszy odcień podkładu z palety a i tak zawsze są za ciemne albo robią się za ciemne



Ja też znalazłam 7 Szminki są OK.

Byłam dzisiaj na polowaniu w Naturze i upolowałam 2 ostatnie ogrzewacze do rąk Są nowe i nie skrystalizowane Muszę przetestować
Też chciałam te ogrzewacze u mnie nie ma.
Za to upolowałam metalicznie zieloną, taką ciemniejszą kredkę z Gosh za 6,99zł

A i jak byłam w manu to pomacałam testery Terracotów wypiekanych z Golden Rose.
O matko, są cudne. Na pewno zakupie. Zakochałam sie. Tak delikatna warstwa, a jak sie mieni Kosztują po 29,90zł


---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
metaliki tylko w doug widzialam i to jakies resztki tylko marne, wepchniete razem z jakimis lakierami z eclipse...

co do pedzelkow, ja kompletuję sephorę, uwazam ze przyzwoite pedzle za niska cene, brak mi tylko porzadnego do blendowania. najpewniej skuszę się na maestro. z tym ze ja jestem taki ogladacz permanentny. lubię pomacac i kupic

nie wyobrazam sobie nakladania pudru np tym pedzelkiem maciupcim

roz dla mnie za jasny tak jak myslalam, ale jakos sie zuzyje. balsamiku nie probowalam bo zbyt mnie praliny kusily. smarowalam sie rano, przejezdzilam po miescie w mrozie, a mi dalej pachnie
Tez myślałam o komplecie pędzli z Sephora,a le drażni mnie że każdy może je macać.
Tez nie mogłabym małym pędzlem nakładać pudru. Poza tym mój zbiór pędzli czeka na powrót kredytu studenckiego


---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
chyba 4.99 albo 6.99
ale to dziadostwo jest, bezsensowne i imitujace pedzle

zobaczymy jak dlugo balsam bedzie pachnial.

z tej serii jeszcze jest brokatowa kulka do kapieli, plyn do kapieli, perelki...

dzis sie przejade znow, moze cos sobie dokupię z tej serii bo sie zakochalam.

ktos sie jakos po 20 do galerii wybiera?
Ja bym się wybrała,a el niedawno wróciłam z miasta i jest tak zimno, ze nie wyjdę za nic
A oile obnizają w po świątecznej promocji??Na wszystko? Tak kusisz,z ę kupie te praliny. Nie wiem za co, ale kupię

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
błystki?
Błyszczyki

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
ja glownie u nich to korektorki i cieeeenie. uwielbiam puder mialam kiedys ale nie widzialam wielkiej roznicy miedzy nim a tanszymi wiec poki co nie kupuję ponownie, puderek tez bym chciaaalaa ale zapewne kupie cos w sepho.. juz niedlugo promocja poswiateczna... kupie brazer matowy, roz, cos do rozswietlenia, i moze puder i wieelka torbę na to

mialam gdzies taki rozswietlacz i nie pamietam czy byl z essence wlasnie... ze zlotymi drobinami, dosc duzy, sypki....
Masz zamiar ładnie szaleć.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Michal1983 Pokaż wiadomość
Witam. To mój pierwszy post Pozdrawiam wszystkich
Witamy! Cieszymy się strasznie<hip hip hura>
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora