Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik. Powód- stan zapalny w organizmie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-27, 11:29   #33
Hinter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 41
Dot.: Trądzik. Powód- stan zapalny w organizmie?

Cytat:
Napisane przez helootka Pokaż wiadomość
Ja miałam wycinany trzeci migdał pod narkozą. Jeszcze pamiętam, jak mnie usypiali... Ale w trakcie zabiegu się obudziłam... Ja tego nie pamiętam, rodzice tak mówią. Teraz bardzo się boję, że będę musiała mieć usunięte pozostałe dwa. Mama mnie pociesza, że jak byłam mała, to nie mogli mi dać mocnej narkozy, a teraz jestem już duża i będą mogli mi dać taką normalną i wszystko będzie dobrze. Tata to samo... Mówi, że najważniejsze, żeby zajął się tym dobry fachowiec i zastosował taką narkozę, żebym się już nie obudziła tak jak wtedy... Więc już nie wiem... Ale ja się w życiu nie zgodzę bez narkozy... Nie wyobrażam sobie, żeby mi w gardle grzebali na żywca. PO MOIM TRUPKU!
To nie jest na żywca. Jest znieczulenie do gardła, zastrzyk w tyłek i tabletka ( głupi jaś), mimo to nic się nie czuje praktycznie a jest się zupełnie świadomym. Naprawdę nie ma sensu do takiego małego zabiegu dawać sie usypiać całkowicie. Całkowita narkoza może powodować małe spustoszenia z pamięcią czy coś, więc póki to nie jest jakaś poważna operacja lepiej mieć miejscowe znieczulenie. A z tym grzebaniem to prawie jak u dentysty, i tyle.
Hinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując