Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-04, 11:21   #3588
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Czuprynko, a może spróbuj tej drugiej bazy Virtual, tej takiej bardziej eksklusiff - ona ma podobno przyjaźniejszą konsystencję (nie próbowałam jej, mam tylko zwykłego twardziela :/ )
Gdzie kupowałaś tego twardziela?

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Napisz jak wrażenia po "All Eyes...", czy Ci się spodobał

A co do kremów, to polecam jeżynowy z rooibos Pachnie z lekka wiśnią Tak bym chciała z granatem, ale mam już tyle kremów 7 kremów do rąk! A wczoraj mama dostała zestaw kosmetyków z wiesiołkiem, a tam... kolejny krem do rąk! To juz 8... Zamiast ich ubywać, to mi ich przybywa... Brakuje mi rąk, żeby je zużyć Ale najgorsze jest to, że większość z nich bardzo lubię i nie mogłabym się z nimi rozstać



A mi się barrdzo spodobała! Co raczej rzadko się zdarza, jeśli chodzi o lakiery



No wiesz?! Jeszcze masz wątpliwości? Nie możesz ich przecież rozdzielić! Julia musi być z Romeo! Nie rób im tego... Nie rozdzielaj kochanków

Tusz fajny Trochę mi się pokruszył w ciągu dnia, ale nie wiem czy to jego wina, bo następnego dnia nałożyłam tusz, który mi się nigdy nie kruszył i też się pokruszył Może tarłam oczy, czego przeważnie nie robię czy coś niestety te mrozy mnie mocno w ślepka szczypią więc może odruch miałam.

A kremik na pewno kupię Już siostrę też namówiłam na jeden

A z Twinsów mam:
02 Romeo
06 Edward
07 Blair
08 Gabriella

Ani jednej pary
Trzeba to zmienić

Cytat:
Napisane przez pani-radosna Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że do końca trwania promocji z obecnej gazetki, czyli do 8.02.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Wiecie co... ja bardzo chciałam ten róż a użyłam go może ze dwa razy. Jak dla mnie baardzo średni produkt (nie wiem, jak w przypadku drugiego wariantu kolorystycznego).

Jest bardzo jasny- nie daje ładnego koloru, raczej poświatę. A po chwili zostają tylko drobinki, bo jest pełen shimmera. Także zostawiłabym kasę na nowości
O dzięki Ci Na początki ich w ogóle nie chciałam, później mi się zachciało przez zachwyty, ale teraz wiem że nie dla mnie przez ten shimmer. Tak więc trochę kaski zostawione na później
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora