Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 18:44   #1344
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
1. Nie wiem, niestety ;
2. Bez karty otrzymać zniżkę raczej trudno, ale dużo zależy od uprzejmości konsultantki, czy jak tam się Panie Sephorzanki nazywają;
3. Nie ma pieczątek ani takiego systemu zniżek i promocji, jak w yr.
Aha, bo wydawało mi się, że ktoś gdzieś pisał, że przy zakupie dwóch produktów udzielają rabatu 20% nawet tym, którzy nie posiadają karty, albo może ja coś źle zrozumiałam Tak czy inaczej dziękuję za odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
Ad3. Pierwsza transakcja tez się liczy, po 4 dostajesz 10 % rabatu.
O to mi chodziło, dzięki

Cytat:
Napisane przez Kosmetykocholiczka Pokaż wiadomość
Hej podczytuje was od paru dni, a że wydaje mi się, że znam odpowiedź na jedno z pytań to w końcu mam okazję, żeby się udzielić

Ad.1. Ostatnio jak byłam w sephorze w moim mieście to nie przypominam sobie pojedynczych małych they're real był za to taki zestaw z 7,5 ml the porefessional i miniaturą właśnie they're real, ale wydaje mi się, że z ceną trochę przesadzili, bo o ile dobrze pamiętam to kosztował 90 zł
Hej. Dzięki za odpowiedź Zestawu nie potrzebuję, bo interesuje mnie tylko maskara z tej firmy. No nic, w niedzielę się przekonam czy ta wersja mini dostępna jest w stacjo
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora