Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-08, 22:10   #1761
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część III!

Witajcie Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez aneidra Pokaż wiadomość
Ja się czasem zastanawiam, jakie Wy objętościowo duże te żele i szampony kupujecie. Bo ja nawet mimo nieszczędzenia sobie tych kosmetyków to nie wyrabiam więcej niż jeden na miesiąc xD
Ja najczęściej zaopatruje się w małe pojemności. Zużyję zanim zdążą mi się znudzić czy przeterminować. Jakoś przeboleję jeśli się nie sprawdzają. Poza tym lubię różnorodność. Natomiast nawet jeśli jakiś produkt mi się spodoba, chętnie kupuję go w nieco większej pojemności, najchętniej 500ml. Litr to dla mnie stanowczo za dużo. Zazwyczaj pod prysznicem mam otwarte dwa żele, jeden o bardziej świeżym, orzeźwiającym zapachu a drugi kremowy, ciepły. Szamponów używam kilku naprzemiennie, raz fioletowego do tonizowania odcienia włosów, innym razem ziołowego-oczyszczającego, kolejnym do codziennego stosowania, a czasem specjalistycznego, np. przeciwłupieżowego. Zależnie od potrzeb.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
5 past do zębów w jednym miesiącu? Ja zużywam razem z mężem i wychodzi mi jedna no góra dwie, a myję zęby 2-3 razy dziennie. I jeszcze 7 mydeł do rąk (wkład) Jakoś nie chce mi się wierzyć w te zużycia z jednego miesiąca.
Moje denka np. nie są zużyciami miesiąca, tylko produktami, które wykończyłam w danym miesiącu. Czasem tak się nałoży, że wydenkuję 3 żele jednocześnie, a innym razem nie uda mi się wykończyć żadnego, co nie oznacza, że jestem trollem.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora