Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 11:53   #1362
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Uff!
Przebrnęłam w końcu przez ten długi i bardzo ciekawy wątek

Oleje(a raczej olejki, bo z takimi miałam do czynienia) moja skóra toleruje o wiele lepiej niż kremy nawilżające czy też regulujące.
Moje doświadczenie olejowe jest małe bo do tej pory stosowałam tylko olejek dr.Hauschka, którym byłam oczarowana, jednak moją skórę z czasem wysuszał i lepiej spisywał sie z jakimś kremem.
Teraz smaruję się Huile Lotus Clarins i ten spisuje sie trochę lepie - nie wysusza, za to ładnie nawilża, reguluje, koi skórę.
I tutaj pytanie:
Czy do Huile Lotus Clarins mogę dodać trochę kwasu hialuronowego?
Czytałam, że chyba Kate30 mieszała Hauschke z HA na dłoni i potem aplikowała na twarz. mam próbkę HA więc chętnie bym spróbowała jego właściwości nawilżajacych i poprawiających wchłanialność.

Za niedługo złoże zamówienie na mazidłach i bedę sie hydrolatować. Chciałabym na poczatek małe buteleczki hydrolatu różanego i oczarowego i mam zamiar spróbowac ich solo oraz w połaczeniu, jak pisała Smok.
Przy zamówieniu poproszę o próbkę oleju z orzechów laskowych i różanego.

Poza tym wątek, pomimo wielu pokus służy za wielką skarbnice informacji i chroni portfel, wbrew pozorom. Gdyby nie ten wątek, zamiast oleju i olejków aroma kupiłabym w przyszłości olejek Decleora, który zrujnowałby mnie i moją kieszeń, a tak sama ukręce coś podobnego.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora