Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybór mineralnego podkładu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-26, 11:18   #17
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Wybór mineralnego podkładu

Cytat:
Napisane przez krystyna1122 Pokaż wiadomość
Ja kupuję podkład mineralny w płynie z Golden Rose - LIQUID POWDER MINERAL FOUNDATION. Jestem z niego bardzo zadowolona - dobrze kryje, dobrze się rozprowadza i jest trwały. Ale czy to rzeczywiście podkład mineralny? Bo ogólnie to Golden Rose ma dobre kosmetyki.
z takim składem na pół strony?
Water, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Hydroxystearate, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer,1,3-Butylene Glycol, Isononyl Isononanoate, Phenyl Trimethicone, Sodium Chloride, Cetyl Peg-Ppg-10/1 Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Silica Dimethyl Silylate, Hydrogenated Jojoba Oil, Butyrospermum Parkii, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Squalane, Capryl Glycol, Sodium Dehydroacetate, Kaolin, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Aluminum Hydroxide, Silica, Boron Nitride, Zinc Aspartate, Copper Aspartate, Magnesium Aspartate, Manganese Aspartate,
Active Ingredients: Ethyl Hexylmethoxycinnamate, Zinc Oxide, May Contain (+/-): Mica, Ci:77891 (Titanium Dioxide), Ci: 77491 (Iron Oxide Red), Ci: 77492 (Iron Oxide Yellow), Ci: 77499 ( Iron Oxide Black)

nie wydaje mi się... minerały mają krótkie składy, tak max koło 10 składników, a zwykle jest ich po 5-6 i tyle.
ale może jest tu ktoś, kto się bardziej na składach zna, jak ja widzę tyle składu to odechciewa mi się wszystkiego
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując