Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-29, 07:47   #4113
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Teraz sobie przypomniałam, że pisałaś kiedyś o tych samorobnych peelingach. Ja muszę mieć gotowca, raczej jakiś lekki mechaniczny niż enzymatyczny. Kwasy odstawiam całkowicie. Co zamierzasz robić z tym kwasem fulwowym?
To może się pokuś o ten Coslys, jest naprawdę całkiem, całkiem. Do ciała jest bardzo delikatny, ale działa też enzymatycznie, bo pomimo nikłych drobinek skóra jest wygładzona nie gorzej, niż po ździerakach, a do twarzy jest w sam raz, Klik Z resztą wyślę Ci go, to sobie sprawdzisz

Właśnie chodzi o to, że ten kwas jest w płynie, co rozszerza pole manewru, będzie bardzo łatwy w obsłudze i z lotu można go dodawać czy do serum, czy myjadeł, czy coś samemu ukręcić od podstaw. Będę testować, żeby znaleźć najbardziej dogodną opcję dla siebie. Tyle, że teraz słońca dużo, trochę mam obawy i chcę przeczekać te upały. Niestety, informacji o nim jest niewiele, nawet nie wiem czy on fotouczulający.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora