Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Evra- skutki uboczne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-29, 21:39   #26
kropeeczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ; )
Wiadomości: 1 185
Dot.: Evra- skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez furtadOwa Pokaż wiadomość
RATUNKU !!!!!!!!
Kochane stosuje plastry 5miesiąc i zauważyłam że okropnie wypadają mi włosy wyciągam je garściami .... No i chce zrezygnować z plastrów Evra tylko mam do was pytanie kiedy mogę je odstawić żeby nie być w ciąży bo mianowicie jestem na etapie "1plasterka" po miesiączce (w trakcie miesiączki współżyłam z partnerem) we wtorek 2 listopada wypada dzień zmiany plastra "2plasterek". Kiedy mogę odstawić plastry ??? Już, we wtorek nie naklejać drugiego czy odczekać do 4tygodnia gdzie jest dzien bez plastra i wtedy juz nie naklejac nastepnych ????
ja bym poczekała do miesiączki i wtedy odkleilabym plaster

natomiast myślę, że wypadanie włosów nie jest spowodowane plastrem - no ale moge się mylic.. mi kiedyś jak jeszcze farbowałam-prostowałam(od czasu do czasu) włosy też wypadały mi dośc często nie wspominając już o tym jak przy czesaniu leciały..... kupiłam maseczkę na włosy + przestałam prostowac i farbowac + udałam się do fryzjera na podcięcie i muszę powiedziec, że moje włosy odżywają! nie wypadają tak jak kiedyś. Dodam, że plastry biore już z dobre 2 lata
__________________

59kg
168cm
55kg!
kropeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując