Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-09, 09:31   #870
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Fajny pomysł żeby wziąć biga i jego próbkę plus inne próbki i jakby co to zwrócić biga lub wymienić na inny. Ja myślałam nad zamówieniem różu lub bronzera ale oczywiście nie wiem który
Daj znać czy pasuje Ci jeden z tych odcieni
Zgodnie z prośbą odpisuję
Najpierw zrobiłam test paskowy i pochodziłam z nim parę godzin. Warm Peach bardziej się odcinał - bardziej żółto i ciemniej, China Doll wpasował się tak, że był praktycznie nie widoczny. W mojej opinii China Doll jest zdecydowanie w kierunku neutralnym, a na mojej buzi się lekko ociepla po paru godzinach. Próbka wystarczyła mi na jakieś 5 zastosowań. Raz nałożyłam Warm Peach, żeby sprawdzić jak będzie wyglądał i zachowywał się na buzi. I na mojej buzi kolor się odcinał, jednak na tę porę roku jest zbyt ciemny dla mnie, był widoczny na buzi. Zaznaczam, że moja buzia nie lubi się z podkładami, każdy jest na niej widoczny (w kremie, w musie, płynny) i nie trafiłam nigdy z tradycyjnych podkładów na taki, z którego byłbym zadowolona.
China Doll robi bardzo ładne tło dla reszty makijażu, muszę jeszcze popracować nad jego nakładaniem, kupić lepszy pędzel, bo na razie posiłkuję się pędzlem do pudru. Jestem zadowolona z efektu, bo wygląda bardzo naturalnie.
Acha, wzięłam sobie jeszcze 2 próbki róży i muszę powiedzieć, że fantastycznie się trzymają na buzi, do samego wieczora i mają bardzo dobrą pigmentację (Cherry Blossom i Jucy Peach).
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując