Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-23, 11:32   #559
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
geraldine2030
Później nakładam serum pod rolkę i roluję igłami 0,5mm. Po rolowaniu jeszcze raz nakładam serum (kosmetyczki używają sterylnych ampułek, które już można bez problemu kupić, ale ja nadal wolę swoje własne wynalazki ) na to nakładam specjalny żel-maseczkę z betaglukanem i aloesem/.../
Mogłabym Cię prosić o nazwę i cenę tego serum ? i żel-maseczki tuż po
i jeszcze raz powtórzę pytanko jakie partie twarzy rolujecie i do którego momentu pod oczkami .
Wczoraj się porolowałam i zrobiłam to nie rozczulając się zbytnio i zaraz po zauważyłam maleńkie kropeczki krwi po całej buzi mam nadzieje ,że nacisk daje swoje efekty /.../ po nasmarowałam się zwykłą Nivea .muszę coś zakupić więc czekam na namiary tego serum.A wiecie co miałam ochotę nałożyć .... olivę włoską na waciku .

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

katja_
Ja teraz mam przerwe, poza tym caly czas staram sie doprowadzic do porzadku swoja skore pod oczami, ta przerwa w stosowaniu olejkow to nie byl dory pomysl. Teraz zaczelam eksperymenty z vitasource, zobaczymy.
co masz kochana za problem pod oczkami ???czyli z olejkami nie było problemu?[/QUOTE]

Ja roluje czolo, policzki i skore pod i nad oczami. Jesli chodzi o te okolice, to od dolu dojezdzam jak najdalej sie da bez wydlubania oka , a od gory w zasadzie prawie do granicy oczodolu, po powiece/galce ocznej juz nie jezdze.
Jesli chodzi o moj problem, to bylo wszystko ladnie pieknie, miala tylko jedna zmarszczke mimiczna pod kazdym okiem. Ale przyszla wiosna i wysypalo mnie, wiec odstawialm oleje na rzecz peptydow z dodatkami. Skora pod oczami pogorszyla sie w zastraszajacym tempie, widoczne dwie zmarchy, trzecia sie rysuje, a do tego jak sie dobrze przyjrzec, to i siateczka drobniutkich sie pojawiala. Teraz juz jestem na olejach od miesiaca, mam nadzieje, ze uda sie wrocic do wczesniejszego stanu.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując