Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - terminacja ciąży
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-03, 17:24   #25
Kasiorek211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 349
Dot.: terminacja ciazy

Cytat:
Napisane przez olka30 Pokaż wiadomość
witam wszystkich, chciałabym podzielić się z wami moja historia , choć minął juz rok cały czas o tym myślę i czytam na ten temat. dziś przypadkowo trafiłam na wasze forum . Moja historia zaczęła sie rok temu byłam w 20 tyg ciazy 31 maja 2010 pojechałlismy na badanie prenatalne iiiiiiiiiiii okazało sie ze nasze dziecko ma rozszczep kręgosłupa , nie miałam pojecia co to za choroba -szok , łzy , bezradnosć . Na drugi dzien pojechalismy do innego lekarza z nadzieja ze tamten sie pomylił, ale niestety ten tez wydał WYROK na dodatek okazało sie ze sa jeszcze inne wady, lekarz wszytko nam wytłumaczył co to terminacja i co mozemy zrobic ale decyzję musimy sami podjąc. to była najgorsza decyzja w moim zyciu nikomu nie zycze takich zmartwień. Tak jak TOTO1 napisała nikt nie wie jak sie czuje dopóki sam tego nie doswiadczy i nie ma prawa oceniac innych. Miałam 2 tyg na podjecie decyzji najgorsze tygodnie w moim życiu.Po 2 tyg zadzwoiłam do szpitala i na 2 dzien mnie przyjęli. Kompletnie nie wiedziałam co sie ze mna dzieje po 3 dniach urodziłam córeczkę juz nie żyła nie byłam w stanie jej zobaczyc nie wiem jak wygladała. Byłam strasznie rozbita ale nie interesowało mnie co inni powiedza jak mnie osądza chciałam zapomniec wróciłam do pracy.
Dzis jestem w 38 tygciazy 17 czerwca mija rok od mojej traumy a na 20 czerwca mam termin mam nadzieje ze dzidzia urodzi sie zdrowa to takze dziewczynka JULKA czemay na rozwiazanie. pozdrawiam wszystkie mamy. ,, co nas nie zabije to nas wzmocni,,
To miód na nasze serduszka, dziękuję za Twoj wpis. Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie no i ciesz się tym małym wielkim szczęściem
Kasiorek211 jest offline Zgłoś do moderatora