Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - izotek
Wątek: izotek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-15, 19:22   #26
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez Misiuniuniunia Pokaż wiadomość
kurde,już mam dość tego syfu na twarzy...
czy mogę dostaćź ten lek bez żadnych badań hormonalnych u dermatologa?po prostu nie mam siły,to co mam na twarzy to jakaś pomyłka:/
musisz zrobić morfologię i wszelkie próby wątrobowe od tych badań zależy czy będziesz mogła brać izotek.

Cytat:
Napisane przez Nierozumiany15 Pokaż wiadomość
To dermatolog zdecyduje..Wiesz jaka u niektorych lekarzy trzeba przejsc "droge" aby ci przepisali Izotek? Mi przez trądzik życie sie zmienilo o 360. Zyje jakos..jeszcze..Izotek mam brac dopiero za miesiac..Zostaly mi jeszcze dwa zabiegi kwasami, aby zlikfidowac przebarwienia..czasem patrzac w lusterko sie zatsnawiam..Po co ja to w ogole robie..Nie lepiej by bylo po prostu umrzec? Ehh..Okropna choroba, ale trzeba sie z tym pogodzic..Takie jest zycie..
też się zastanawiam, po co truje się tymi lekami w wieku 17 lat? podejrzewam, że za pare lat moja wątroba będzie już wrakiem.
czasem wydaję mi się, że chłopakom może być łatwiej bo to od dziewczyn wymaga się żeby były piękne i prezentacyjne. co z tego, że mam dużo innych atutów skoro na starcie jestem już skreślona?
naprawdę, trądzik to nie tylko choroba skórna ale i psychiczna
pozdrawiam wszystkich cierpiących i życzę dużo siły do dalszej walki.
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora