Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-13, 20:08   #4464
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Caffe, co do certyfikatow zezwalajacych na posiadanie zwierzat jestem calkowicie twojego zdania, ALE glosuje takze za kursami przygotowujacymi do macierzynstwa i ojcostwa, i ze powinny byc one obowiazkowe, konsekwentnie kontrolowane przez prowadzacego ginekologa... Co ci rodzice z dziecmi wyprawiaja, to juz czasem wszelkie wyobrazenie przechodzi. Niewychowane lub zle wychowane psiaki to male piwo w porownaniu z tym...

LaMary, rajem dla podrozujacych z psami jest, oczywiscie, Francja. Wszedzie widac tam panie ze swoimi pupilami, nawet widok spozywania z tego samego talerza chyba nikogo juz nie dziwi, nawet w najdrozszych lokalach. Podobnie liberalnie jest tez we Wloszech. W Szwajcarii z malym pieskiem mozna praktycznie wszedzie, a latem w ogrodkach restauracyjnych z kazdym, musi sie jednak grzecznie zachowywac
Niestety, widuje w PL bardzo czesto osoby, ktore "nie zauwazaja", ze ich pies sie wlasnie zalatwil i patrzac w obloki ida sobie dalej...
Sama mialam przez 13 lat przepieknego, sporego owczarka szkodzkiego, pies wystawowy, grzeczny i bardzo zadbany: jak przyjezdzalismy z nim do PL udawalam, ze nie umiem po polsku, wtedy bylismy wszedzie bezproblemowo akceptowani No wiadomo, "obcokrajowcy"...albo poniewaz nikt nie odwazyl sie do nas zagadac

Marjolka, tydzien wytrzymasz spokojnie, i duzo pij, to bardzo wazne i pomocne.

Biothermu z Blue Therapy wszystko co probowalam w ogole mi sie nie podobalo Lubie ich zele pod prysznic i fajny BB do ciala, pielegnacja twarzy zupelnie nie na moje wymagania.

Dzieki Caffe za te wskazowke o Ole H.: zapoluje na zestawy! A czy krem pod oczy z spf ma sens? Uzywalabym go tez na noc...
__________________

Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora